Bez kategorii

Afronis opinie, działanie i skuteczność na różne odmiany trądziku.

Kiedy byłam jeszcze nastolatką, mogłam pochwalić się piękną i zdrową cerą, bez jakichkolwiek, choćby najmniejszych wyprysków. Zazdrościły mi tego wszystkie koleżanki, nieustannie smarujące twarze różnymi preparatami. Jednak po dwudziestym roku życia ich problemy z trądzikiem zniknęły, a ja z przerażeniem zaczęłam dostrzegać u siebie pojawiające się pryszcze i to w dużej ilości. Pierwszy szok na szczęście szybko minął i zaczęłam poszukiwania skutecznego sposobu pozwalającego pozbyć się tej przypadłości.

Afronis – płyn przeciwtrądzikowy na bazie etanolu.

Afronis płyn przeciwtrądzikowy

Przeglądając informacje w internecie, zauważyłam, że wiele osób poleca płyn przeciwtrądzikowy o nazwie Afronis. Mimo że jego oceny nie były jednoznacznie pozytywne, to jednak zachęcona reklamą producenta postanowiłam kupić jedno opakowanie. Płyn ma działanie antybakteryjnie oraz znieczulające i przeciwświądowe, ale to ostatnie wydało mi się nieco dziwne, biorąc pod uwagę, że jest na bazie alkoholu etylowego, który może podrażniać skórę. W składzie preparatu znajduje się jeszcze mentol, o charakterystycznym miętowym zapachu, tymol, substancja odkażająca i mająca właściwości bakterio i grzybobójcze oraz rezorcyna, regulująca między innymi wydzielanie łoju i odpowiadająca za złuszczanie naskórka. Patrząc na skład, stwierdziłam, że są to dosyć agresywne substancje, ale mój problem z cerą wymagał radykalnych rozwiązań, zaryzykowałam więc i rozpoczęłam kurację.

Pierwsze co rzuciło się w oczy, kiedy oczyszczałam skórę nasączonym Afronisem wacikiem, to duża ilość zbierających się na nim zanieczyszczeń. Jednak im dłużej go używałam, tym bardziej zauważałam wady. Duża zawartość etanolu momentalnie przesuszyła moją twarz, która stała się ziemista i nabrała matowego, szarego koloru. Pojawiło się też przykre pieczenie i nieestetyczne zaczerwienienia, a pryszcze zmniejszyły się tylko nieznacznie. Cóż, niska cena nie zawsze nie idzie w parze z jakością i czasami warto zainwestować więcej w środek, który da rezultaty, jakich po nim oczekujemy.

Royal Skin 500 – środek w tabletkach, efekt – sprawdził się w stu procentach.

Moja podrażniona cera po pewnym czasie doszła do siebie, ale problem pryszczy pozostał i musiałam znaleźć inny środek o większej skuteczności. Takim okazał się Royal Skin 500, tabletki oparte na naturalnych substancjach nie tylko zwalczających trądzik, ale i doskonale odżywiających skórę. Ma kompleksowe działanie, nadaje się zarówno do cery suchej, jak i tłustej, lecząc praktycznie każdą odmianę trądziku. Na skuteczność Royal Skin 500 wpływa siła pochodząca z natury, a znajdziemy tam między innymi:

  • kwas hialuronowy, usuwający pryszcze i wygładzający zmarszczki;
  • kwas l-askorbinowy, nadający skórze koloryt;
  • kolagen, dbający o jej gładkość i jędrność;
  • biotynę, odżywiającą każdą komórkę skóry;
  • cynk, regulujący ilość wydzielanego sebum.
Royal Skin 500 opakowanie gotowe do wysyłki

Zażywam te tabletki regularnie od kilku miesięcy, a moja twarz dziękuje mi za to każdego dnia. Widzę, jak pryszcze stopniowo znikają, mogę wręcz powiedzieć, że są już prawie niewidoczne, a cera lśni dawno niewidzianym wewnętrznym zdrowym blaskiem. Czuję się znów jak nastolatka, widząc zazdrosne spojrzenia znajomych. Tabletki kupuję na stronie producenta, w cenie 139 złotych za 60 sztuk. W tym przypadku cena oznacza jakość, a za Royal Skin 500 mogłabym dać znacznie więcej, biorąc pod uwagę efekty, jakie daje, a zwycięstwo w rankingu tabletek na trądzik jest w pełni zasłużone.