Bez kategorii

Alaclarin (opinie, cena, skład, działanie) – nowy krem dla trądzikowców

O tym, że niełatwo jest zwalczyć trądzik całkowicie i trwale, wie każdy, kto przeżył go na własnej skórze. Spośród szeroko dostępnych preparatów na trądzik większość działa tylko połowicznie (zwalczając same skutki, a nie przyczyny). Stosowanie takich środków jest syzyfową pracą, ponieważ zmiany skórne i tak prędzej czy później wracają. Czy Alaclarin Krem Przeciwtrądzikowy również należy do grupy przeciętniaków, czy może potrafi zdziałać cuda?

Alaclarin – skład i działanie

Zacznijmy od opisania, czym właściwie jest Alaclarin Acne i w jaki sposób działa. Jest to preparat o lekkiej konsystencji kremu, pozbawiony barwników i substancji zapachowych. Zawiera w sobie tzw. kompleks LACTAZEL, który tworzą dwa składniki aktywne – kwas laktobionowy i kwas azelainowy. Uzupełnieniem składu są substancje łagodzące: alantoina, witamina E i ekstrakt z szałwii.

Kwas laktobionowy to nowość w świecie kosmetyków i dermokosmetyków. Jego działanie polega na złuszczaniu martwego naskórka, łagodzeniu stanów zapalnych skóry i powstających podrażnień, a także na pobudzaniu skóry do szybszej regeneracji i wzmacnianiu bariery ochronnej. Z kolei drugi składnik kremu Alaclarin Acne, czyli kwas azelainowy, działa w sposób hamujący na gruczoły łojowe, przeciwdziała rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za trądzik, pomaga w złuszczaniu martwego naskórka i w zwalczaniu przebarwień. Wydawać by się mogło, że tak kompleksowo działający duet składników aktywnych potrafi skutecznie zwalczyć trądzik. Niemniej jednak opinie na temat Alaclarin Acne nie są wcale takie jednoznaczne.

Alaclarin – opinie

Regularnie stosując krem Alaclarin można złagodzić skutki trądziku i poprawić kondycję cery. Przekonują o tym zresztą liczne opinie. Spora część osób, które miały okazję zapoznać się bliżej z tym specyfikiem, podkreśla, że stanowi on dużą pomoc w łagodzeniu zmian skórnych. Mniej wyprysków, lepsza kondycja skóry, redukowanie przebarwień, efekt bielszej, zdrowszej, świeższej skóry, mniejsza podatność na występowanie nowych wyprysków, gładsza, bardziej matowa cera, mniejszy łojotok – oto często pojawiające się opinie na temat Alaclarin Acne.

Wszystko to jednak pomoc doraźna, ponieważ krem sam w sobie nie zabija przyczyn trądziku – nie „naprawia” gospodarki hormonalnej, nie eliminuje trwale łojotoku, nie usuwa toksyn nagromadzonych w organizmie. Nie dziwne zatem, że nie wszyscy wypowiadają się pozytywnie o Alaclarin Acne. Według niektórych preparat jest dobry, ale tylko „na chwilę”. Po odstawieniu go trądzik w całej swej krasie powraca. Zdarzają się też komentarze, że preparat ten nie działa w ogóle.

Alaclarin – cena

Cenę Alaclarin Acne można uznać za średnią w porównaniu do konkurencyjnych preparatów. Krem nie kosztuje pięciu złotych, ale i nie wydasz na niego całych swoich miesięcznych funduszy. Za opakowanie 30 ml zapłacisz ok. 30-35 zł w zależności od miejsca zakupu. Jak na produkt o kilku składnikach, cena wydaje się być ok. Na korzyść kremu Alaclarin Acne przemawia także fakt, iż jest dość wydajny, więc jedna tubka nie skończy ci się po paru dniach.

Alaclarin Acne Krem – czy warto go kupić?

Zastanawiasz się nad zakupem Alaclarin Acne? Bardzo prawdopodobne, że preparat ten korzystnie wpłynie na kondycję twojej skóry i pomoże ograniczyć łojotok, a tym samym zmniejszy zmiany trądzikowe. Pamiętaj jednak, że problem trądziku leży zupełnie gdzieś indziej. Same kremy nie są w stanie zwalczyć jego przyczyn, tkwią one bowiem wewnątrz twojego organizmu, a nie na powierzchni skóry. Jeśli chcesz naprawdę zaktywizować organizm do trwałego zwalczenia trądziku, przyda ci się kuracja doustna. Mnie pomogły kapsułki Nonacne, które zresztą nie bez powodu uznawane są za najsilniejszy i najskuteczniejszy suplement diety na trądzik. Jeśli zdecydujesz się na kurację Nonacne, krem Alaclarin możesz potraktować jako dodatek wspomagający działanie doustnego preparatu.

Parę słów o Nonacne

Tym, co wyróżnia Nonacne od innych suplementów diety na trądzik, jest perfekcyjnie dobrany skład. Nie ma tu żadnych „zapełniaczy” o znikomym lub żadnym działaniu, nie ma też żadnej chemii, która mogłaby szkodzić zdrowiu, nie znajdziemy w nim również dziwnych, nowatorskich substancji, które tylko udają skuteczne działanie. Skład Nonacne tworzą mocno skoncentrowane wyciągi z 4 roślin leczniczych (czerwona koniczyna, pokrzywa, sarsaparilla, pestki winogron) o silnym przeciwtrądzikowym działaniu. Znajdziemy w nim także kompleks witamin i minerałów oraz likopen. Uwaga, efekty stosowania Nonacne nie są widoczne z dnia na dzień. Warto jednak być cierpliwym, ponieważ rezultaty są zadziwiająco dobre.

Podczas kuracji Nonacne stopniowo organizm zaczyna oczyszczać się z toksyn, a gospodarka hormonalna i praca gruczołów łojowych powracają do normalności. Oprócz działania odtruwającego i anty-łojotokowego, składniki zawarte w Nonacne wykazują również działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Im mniej toksyn, niszczycielskich bakterii i grzybów grasuje po organizmie, tym mniej pryszczy i wszelkich zmian zapalnych skóry.

Składniki Nonacne sprawiają także, że skóra goi się i regeneruje znacznie szybciej, dzięki czemu wykwity szybciej znikają i są łagodniejsze. Koniec końców po kuracji Nonacne skóra powraca do równowagi i po trądziku ani śladu. Ile to trwa? Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań organizmu i stopnia zaawansowania trądziku. Na ogół po ok. 3 miesiącach stosowania trądzik znika.

Nonacne – cena

Fakt, cena Nonacne może co nieco nadwątlić twój budżet. Kupując 1 opakowanie (na miesiąc) zapłacisz 150 zł. Ale już kupując 3 opakowania na raz zapłacisz tylko 300 zł (czyli po 100 za sztukę). Jeśli zdecydujesz się na największy zestaw 6 sztuk, wyjdzie najbardziej ekonomicznie, bo po 75 zł za opakowanie. Pewnie cena tego preparatu wydaje ci się dość wysoka, to normalne. Ja też miałem wątpliwości, ale ponieważ chęć pozbycia się trądziku była silniejsza niż kwestie oszczędnościowe, zdecydowałem się na kurację Nonacne. I powiem, że było warto wydać te parę stów, ponieważ cieszę się teraz normalną, zdrową cerą bez pryszczy!

Jeśli zdecydujesz się kupić Nonacne, zrób to na oficjalnej stronie producenta, bo w kupując w innym miejscu w internecie, możesz otrzymać podróbkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.