Bez kategorii

Błędy popełniane przy leczeniu trądziku.

Skuteczne pozbycie się trądziku jest niezwykle trudne, a kiedy chcemy jak najszybciej uzyskać pożądane rezultaty, zaczynamy popełniać błędy, których skutki mogą być trudne do usunięcia. Niestety zdarzały się one też mnie, dlatego pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami, aby Wasze pryszcze zniknęły tak szybko, jak moje.

Kosmetyki niewłaściwie dobrane do cery.

Problemy z trądzikiem dopadły mnie już po dwudziestym roku życia, kiedy zdążyłam przyzwyczaić się do wielu kosmetyków, używanych do codziennej pielęgnacji twarzy. To właśnie one poszły na pierwszy ogień, gdy rozpoczęłam poszukiwanie przyczyn pojawiających się wyprysków, wągrów i pryszczy. Okazało się, że wiele kremów i toników zawiera w swoim składzie kwas salicylowy, powodujący podrażnienia skóry, przez co nawet najmniejsze zmiany stają się bardziej widoczne. Alkohol nadmiernie przesusza cerę, powodując wzrost aktywności gruczołów łojowych, nadmierny łojotok i w rezultacie zatkanie porów. Mogą do tego doprowadzić też kremy zawierające tłuste oleje, warto więc je zastąpić typowo nawilżającymi. Trzeba również pamiętać, aby najpierw myć włosy, a potem twarz, co pozwoli na usunięcie z niej wszystkich niespłukanych resztek szamponów i odżywek.

Ranking tabletek na trądzik polecanych przez specjalistów

Wyciskanie pryszczy i dotykanie twarzy brudnymi rękami.

wyciskanie pryszcza na brodzie

Wyciskanie pojawiających się wyprysków to zbrodnia popełniana na własnej cerze. Często wydaje się nam, że wyciśnięcie ropy z pryszcza pozwoli pozbyć się go raz na zawsze. Jest to bardzo kuszące, ale lekarze i kosmetyczki stanowczo tego odradzają. Po pierwsze nie zawsze uda nam się usunąć całą zawartość, część może dostać się pod skórę i wytworzyć niebezpieczny stan zapalny. Na naszych dłoniach znajduje się mnóstwo bakterii, które dostając się do powstałej ranki, staną się przyczyną wielu chorób. Na twarzy może pojawić się obrzęk i bez wizyty u lekarza oraz kuracji antybiotykowej się nie obejdzie. Takie ranki często pozostawiają nieestetyczne blizny lub przebarwienia skóry, niekiedy tak duże, że nie da się ich zamaskować makijażem.

Nasilenie trądziku, czy nawet jego nawrót po wyleczeniu, mogą powodować braki w higienie. Jest to w pewnym sensie choroba brudnych rąk, dlatego warto unikać zbyt częstego dotykania twarzy zanieczyszczonymi dłońmi, pełnymi bakterii i drobnoustrojów. Częste mycie musi wejść nam w nawyk, trzeba też zadbać o czystość okularów i telefonu, który przyciskamy do twarzy w trakcie rozmowy.

Royal Skin 500 – skuteczny preparat przeciwtrądzikowy, efekt – czysta i zdrowa cera.

Royal Skin 500

Oczywiście przestrzeganie powyższych zasad jest ważne, ale całkowite zwalczenie wyprysków wymaga również stosowania odpowiednich środków, skutecznych w działaniu, a jednym z najczęściej zalecanych przez specjalistów jest Royal Skin 500. Opinie, w większości pozytywne, jakie na jego temat znalazłam na portalach poświęconych, zachęciły mnie do natychmiastowego zakupu. Jego dystrybucją zajmuje się producent, a zamówienie można złożyć na stronie internetowej, co jest korzystnym rozwiązaniem dającym gwarancję, że zawsze otrzymamy oryginalny produkt. Na jedno opakowanie Royal Skin 500, zawierające 60 tabletek, zapłaciłam 139 złotych i dotarło ono do mnie błyskawicznie za dostarczone przez kuriera. Już kilka tygodni kuracji przywróciło mi wiarę w życie, a widok mojej cery wolnej od pryszczy jest wart wydanych pieniędzy. Moja skóra jest gładka, wręcz aksamitna w dotyku i doskonale odżywiona, dzięki temu, że tabletki zawierają wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Są one oparte na naturalnych składnikach, takich jak:

  • kwas hialuronowy, nawilżający skórę i wygładzający zmarszczki;
  • witamina C, przywracająca koloryt i nieustannie dbająca o zdrowie skóry;
  • cynk, gwarantujący prawidłowy poziom wydzielania sebum;
  • kolagen, materiał budulcowy skóry przywracający jej utraconą jędrność;
  • biotynę, odżywiającą każdą komórkę skóry
Royal Skin 500