Bez kategorii

Derminax – moja opinia, działanie i efekty

Jakiś czas temu znalazłem w necie informacje o tych tabletkach. Skuszony obiecywaniem złotych gór przez producenta postanowiłem więc sprawdzić produkt na sobie. Zacznijmy więc od jego przedstawienia.

Derminax

Ten suplement oparty jest na składnikach tj. pokrzywa, miedź, kolagen oraz witaminach C, E i B2. Taki skład ma nam gwarantować eliminowanie toksyn, złogów oraz martwych komórek. Co więcej, produkt ma pomagać w regulacji hormonów, które często są przyczyną powstawania wielu zmian. Lek ma także gwarantować eliminację krost oraz blizn. Jak zaznacza producent produkt ma oczyszczać naszą cerę i tonizować ją. Co do tego oczyszczania to zapaliła mi się czerwona lampka. Moją główną obawą stało się to, że skoro tabletki oczyszczają twarz, to zapewne można spodziewać się po nich jeszcze większego wysypu. Mimo to postanowiłem przetestować lek i nie zrażać się pierwszymi, być może negatywnymi, efektami. Producent gwarantuje mi pierwsze widoczne zmiany już po 2-4 tygodniach. Zatem zaczynajmy!

Po 2 tygodniach

Minęły dwa tygodnie i niestety na mojej twarzy nie widać żadnego efektu. Co gorsza tak jak przewidywałem pojawiły się nowe zmiany. Postanowiłem to jednak przetrzymać. Zobaczymy co będzie dalej.

Po miesiącu stosowania

Niestety mogę ocenić, że Derminax to moje źle wydane pieniądze. Trądzik zniknął minimalnie jednak nadal pojawiały się nowe pryszcze na mojej twarzy. Dla mnie ten lek to totalny niewypał.

Nowa nadzieja – Nonacne

Chcąc się ratować postanowiłem postawić na nowe tabletki, czyli Nonacne. Ten produkt to dla mnie najlepszy sposób na trądzik. Nie dość, że poradził sobie kiedyś z moją cerą, która wyglądała tragicznie, to dodatkowo na efekty nie musiałem długo czekać. Wszystkie krosty, nowe zmiany, zaskórniki, a także blizny po prostu zniknęły. Do zalet tabletek należy niewątpliwie dobry skład. Same naturalne składniki sprawiają, że tabletki są w 100% bezpieczne i nie ma po nich żadnych skutków ubocznych. Oprócz likwidowania już powstałych zmian Nonacne zapobiega przede wszystkim powstawaniu nowych. Ci z Was, którzy posiadają trądzik ze względów hormonalnych także mogą sięgnąć po ten produkt. Nonacne bardzo dobrze wyrównuje poziom androgenów, które są główną przyczyną powstawania nowych zmian na skórze.

Ja osobiście polecam kupić Nonacne na stronie producenta. Wtedy macie pewność, że suplement jest w 100% oryginalny i bezpieczny. Jeśli chodzi o cenę to cały miesiąc kuracji kosztuje około 150 zł. Cena w porównaniu do tego ile pieniędzy straciłem na inne, zupełnie nieskuteczne specyfiki jest naprawdę korzystna.

Jeśli więc Wy także borykacie się z cerą trądzikową i sięgaliście już po wszystko, to koniecznie zamówcie sobie Nonacne. Ten suplement diety na mojej cerze zdziałał cuda i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto posiada problem cery trądzikowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.