Bez kategorii

Isotrex Żel, z moim trądzikiem sobie nie poradził.

kobieta z trądzikiem na twarzyTrądzikiem i sposobami jego zwalczania zajmuję się już od pewnego czasu, co spowodowało, że wielu znajomych zwraca się do mnie z pytaniami, jaki środek najszybciej poradzi sobie z pryszczami. Szczególnie często jestem pytana, czy wiem coś o retinoidach i jakie ewentualnie efekty dało ich stosowanie. Owszem, zdarzało mi się używać preparaty oparte o tę pochodną witaminy A, a jednym z nich był Isotrex, żel do miejscowego stosowania na skórę.

Izototretynoina zalecana na najcięższe odmiany trądziku.

Żel IsotrexIsotrex zawiera w swoim składzie czynnik aktywny izototretynoinę, będącą właśnie syntetyczną odmianą witaminy A. Jest to najsilniejsza w działaniu substancja, powszechnie zalecana w leczeniu wielu odmian trądziku, której stosowanie powinno się zawsze odbywać pod kontrolą lekarza dermatologa. Retinoidy mimo swojej potwierdzonej skuteczności, mogą powodować wystąpienie wielu skutków ubocznych, z którymi bez pomocy specjalisty niekiedy trudno jest sobie poradzić. Warto jednak o tym pamiętać, używając Isotrex, który jest przeznaczony do leczenia najcięższych przypadków tej uciążliwej choroby, kiedy rozległych pryszczy nie da się usunąć w żaden inny sposób. Syntetyczna pochodna witaminy A charakteryzuje się takim samym działaniem, jak naturalna, wpływając korzystnie na proces regeneracji naskórka. Znacznie zmniejsza też wydzielanie łoju i zatykanie ujść gruczołów łojowych, co często prowadzi do powstania zmian trądzikowych.

Leczenie, długotrwałe i nie zawsze skuteczne.

Stosując ten żel, podobnie jak inne leki zawierające retinoidy, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Leczenie jest niestety długotrwałe, a kompletna kuracja może potrwać nawet około pół roku. Trzeba się także liczyć ze wspomnianymi skutkami ubocznymi. U mnie była to przede wszystkim stale odczuwalna suchość w ustach oraz w nosie, a wiele znajomych skarżyło się także na bóle mięśniowe. Po pewnym czasie zaobserwowałam też lekkie łuszczenie się skóry i dosyć przykre uczucie jej pieczenia. Jeśli chodzi o zmniejszenie ilości pryszczy, to niestety smarowanie Isotrexem nie dało praktycznie żadnych rezultatów, a momentami miałam wręcz wrażenie, że jest ich coraz więcej.

Royal Skin 500 – efekty, jakie chciałam osiągnąć i to już w kilka tygodni.

Royal Skin 500Dlatego też postanowiłam więcej nie męczyć swojej skóry retinoidami, ale właściwie odżywiać ją od zewnątrz, co ułatwia mi codzienne zażywanie Royal Skin 500. Opinie, jakimi się cieszy, mogę w pełni potwierdzić, a pierwsze efekty jego stosowania zauważyłam już po kilku tygodniach, a nie miesiącach. Wiele kobiet zachwalało na forach dyskusyjnych jego unikalny skład, odpowiedzialny za szybkie poradzenie sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zmianami trądzikowymi. Co najważniejsze, Royal Skin 500 nie zawiera absolutnie żadnych sztucznych substancji chemicznych, lecz jest oparty wyłącznie na ekologicznych, roślinnych składnikach, takich jak:

  • cynk, najlepiej powstrzymujący nadmiar sebum zatykającego pory skóry;
  • kwas hialuronowy, dzięki któremu moja skóra jest zawsze perfekcyjnie nawilżona i wolna nie tylko od pryszczy, ale i zmarszczek;
  • witamina C, nieustannie dbająca o zdrowie i naturalny koloryt skóry;
  • biotyna, odżywiająca skórę od naskórka do jej najgłębszych warstw;
  • kolagen, bez którego skóra nie byłaby jędrna i elastyczna, co również ma znaczenie w leczeniu i profilaktyce trądziku.

Jak widać, skład tych małych, ale wręcz magicznych tabletek przeciwtrądzikowych, to gwarancja skuteczności, jakiej nie zapewnią nam żadne inne środki. Sprawdziłam to na swojej skórze i w pełni to potwierdzam. Mogę powiedzieć, że po kilku miesiącach praktycznie w stu procentach pozbyłam się pryszczy, wągrów i wyprysków, a moja cera odzyskała dawno niewidziany blask i koloryt. Kupuję Royal Skin 500 prosto od jego producenta, a cena za miesiąc leczenia, czyli 60 tabletek, to jedynie 139 złotych i nie narzekajcie Kochane, że to dużo. Jak zobaczycie rezultaty, to podobnie jak ja zamówicie następne opakowania, polecając suplement wszystkim swoim znajomym.

Royal Skin 500