Bez kategorii

Jak działa Nonacne?

Zastanawiałem się swojego czasu, dlaczego spośród tak wielu preparatów na trądzik, to właśnie Nonacne okazuje się najbardziej skuteczny. W czym tkwi różnica między nim, a innymi środkami? Myślę, że sekretem działania Nonacne jest właściwa selekcja takich, a nie innych składników i ich wystarczająco duże dawki. Każdy element za coś odpowiada, każdy ma inne zadanie. Kluczowe dla zwalczania trądziku funkcje zostają spełnione, a efektem jest zanikanie wyprysków. Jak działa Nonacne?

Blokowanie wytwarzania nadmiernej ilości łoju – to bardzo ważna funkcja Nonacne. Wzmożony łojotok jest bezpośrednim powodem występowania zmian trądzikowych. W Nonacne znaleźć można ekstrakt z czerwonej koniczyny, który wpływa na zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych.

Walka ze stanem zapalnym skóry. Trądzikowi zawsze towarzyszą pojawiające się stany zapalne wywołujące wykwity i podrażnienia. Dzięki obecności w Nonacne wyciągu z liści pokrzywy, stany zapalne ulegają znacznemu złagodzeniu.

Działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze. W skórze trądzikowej drobnoustroje zbierają prawdziwe żniwo przyczyniając się do ciągłego pogarszania się stanu cery. W Nonacne znaleźć można skuteczną substancję zapobiegającą rozwojowi bakterii i grzybów, a jest nią wyciąg z Sarsaparilla.

Regeneracja skóry. W zwalczaniu trądziku ważnym jest nie tylko eliminacja bakterii i stanów zapalnych oraz zmniejszenie wytwarzania łoju. Nie mniej ważne jest wspomaganie odnowy skóry. W tym aspekcie sprawdza się obecny w Nonacne wyciąg z pestek winogron, witaminy – C, E, B6, B5 oraz cynk. Również pokrzywa wykazuje działanie odnawiające.

2 Comments

  1. Faktycznie, skora oczyszcza się bardzo dobrze po tym nonacne. Dodać jeszcze domowe sposoby i efekt jest. Używam. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.