Jak używać lakieru magnetycznego? Porady dotyczące manicure.

W dzisiejszych czasach świat kosmetyków i urody rozwija się coraz bardziej, nieustannie wprowadzając innowacje, różne produkty, które ułatwiają nam życie i oczywiście sprawiają, że wyglądamy piękniej, dziś porozmawiamy o produkcie, który wywołał furorę w sieciach społecznościowych, a jest to nic innego, jak bardzo szczególny lakier do paznokci, a kto nie lubi pochwalić się manicurem wpływu, a prawda jest taka, że zdobienie paznokci stało się prawdziwą sztuką.

Jakie są właściwości lakieru magnetycznego do paznokci?

Są to zwykłe lub półtrwałe lakiery do paznokci, o metalicznych odcieniach, takich jak błękity, fiolety, które nakłada się na paznokcie gładkie lub z efektami o różnych formach, aktywuje się je za pomocą magnesu, ponieważ w głównych składnikach lakieru do paznokci znajdują się cząsteczki metalu, W rzeczywistości wystarczy zastosować naukę na swoją korzyść. Działa to w następujący sposób: element o ładunku dodatnim i element o ładunku ujemnym, zgodnie z podstawową zasadą nauki, przyciągają się wzajemnie. Tak właśnie działają nasze piękne metaliczne lakiery do paznokci, ponieważ zawarte w nich cząsteczki żelaza są przyciągane przez magnes i trafiają tam, gdzie przyciąga je magnes.

Jakie wzory tworzy lakier do paznokci z magnesem?

Istnieje nieskończona liczba wzorów, są różne rodzaje specjalnych magnesów do tego typu ozdób, są takie, które są rodzajem szablonów o określonych kształtach, są inne w kształcie ołówka, które wymagają od manikiurzystki znacznie większej precyzji, a jeszcze inne bardziej przypominają zwykły magnes, Dzięki niektórym z tych narzędzi artysta będzie mógł uzyskać nieskończoną ilość wzorów na paznokciach, w postaci zygzakowatych linii, okrągłych kształtów, takich jak kocie oczy, półksiężyce i wiele innych, będzie mógł dać upust swojej kreatywności, która go charakteryzuje.

Dlaczego lakier magnetyczny jest zalecany do malowania paznokci?

Jest to bardzo piękny i elegancki sposób na ozdobienie paznokci, ale to nie wszystko, jest to naprawdę prosty i ekonomiczny sposób na ozdobienie paznokci, ponieważ aby uzyskać oczekiwany efekt wystarczy metaliczny lakier do paznokci i magnes, i tak, dużo kreatywności, jego składniki są bezpieczne dla paznokci, jak każdy lakier do paznokci, nie trzeba być profesjonalistą w tej dziedzinie, aby go używać.

Wskazówki dotyczące używania lakieru magnetycznego do zdobienia paznokci.

Jeśli jesteś zainteresowana wypróbowaniem tego rodzaju wzorów na swoich paznokciach, ale nie masz czasu, aby udać się do salonu, lub po prostu chcesz się odważyć i zrobić to samemu, ale nadal masz wiele wątpliwości, jak to zrobić samemu, nie wahaj się i nie czekaj dłużej, tutaj wyjaśnimy ci, jak to zrobić, po pierwsze uzyskać zestaw i zrobić mały domowy manicure.

1. Nałóż lakier bazowy.


Po wykonaniu manicure zaleca się zawsze nałożenie na paznokcie odrobiny utwardzacza w celu ochrony paznokci przed ewentualnymi plamami, które może spowodować lakier do paznokci. Następnie nakładamy lakier bazowy, aby uzyskać jednolity kolor, zalecamy neutralne kolory, takie jak ciemnoniebieski, czarny, brązowy, biały, ale możesz wybrać kolor, który bardziej ci się podoba lub który pasuje do koloru twojej skóry.

2. Dobrze wstrząśnij butelką z pastą magnetyczną.


Następnie dobrze wstrząśnij lakierem magnetycznym, ponieważ zawiera on cząsteczki żelaza, aby nanieść ich sporą ilość na paznokieć.

3. Nałóż dwie warstwy lakieru magnetycznego


Nałóż dwie warstwy lakieru lub najlepiej jedną warstwę o odpowiedniej grubości, ale nie za dużo i nie za mało, aby uzyskać pożądany efekt.

4. Przyklej osłonę magnesu do każdego z paznokcia.


Nawet ze świeżym lakierem będziemy przesuwać magnes po paznokciach, ale nie dotykając ich jako takich, tylko przykładając go blisko i ustawiając tak, aby uzyskać pożądany efekt, przez około 15 sekund, a następnie zdejmując go i pracując po kolei nad jednym paznokciem.

5. Pozostaw lakier do wyschnięcia.


Pozostawić lakier do paznokci do naturalnego wyschnięcia, jak każdy inny zwykły lakier do paznokci, jeśli jest to lakier półtrwały, należy go wysuszyć lampą UV, po wyschnięciu warto użyć jakiegoś lakieru do paznokci, aby nadać trwałość naszemu lakierowi.

1 komentarz w temacie “Jak używać lakieru magnetycznego? Porady dotyczące manicure.

Komentowanie wyłączone