Bez kategorii

Kosmetyczne wsparcie walki z trądzikiem

Każdy, kto boryka się z problemem cery trądzikowej doskonale wie, że człowiek podejmie się każdego zabiegu i wyda nawet bajońskie sumy, by móc wreszcie cieszyć się piękną cerą. Krostki, ropne zmiany, blizny potrądzikowe – to codzienny koszmar każdej, dotkniętej trądzikiem choroby. Wbrew obiegowej opinii trądzik nie jest jedynie minusem okresu dojrzewania – nieleczony może przybrać ostrą formę i przerodzić się w trądzik dorosły.

Dlatego też należy jak najszybciej rozpocząć kurację leczniczą. Z moich doświadczeń wynika, że najskuteczniejszym preparatem w leczeniu, nawet najbardziej zaawansowanego, trądziku jest Royal Skin 500. Jednak jego bardzo skuteczne działanie warto połączyć z zabiegami kosmetycznymi. Doskonale wspierają one proces powrotu skóry do dobrej kondycji. Nie każdy zabieg jest jednak wart naszych pieniędzy. Podpowiadam, co według mnie pomaga w walce z trądzikiem.

kobieta z pryszczami na policzku

Mikrodermabrazja numerem jeden

Z mojego długiego doświadczenia w walce z trądzikiem wyciągnęłam jeden wniosek – skóra musi być dobrze oczyszczona. Dlatego tak ważne jest systematyczne złuszczanie martwego naskórka, który zapycha pory i sprzyja powstawaniu kolejnych zmian zapalnych. Mikrodermabrazja jest niezwykle skutecznym zabiegiem, gdyż działa precyzyjnie, a przy tym nie podrażnia wrażliwej cery trądzikowej. W połączeniu z Royal Skin 500 efekt jest wprost cudowny! Oczywiście tuż po zabiegu cera musi dojść do siebie. Jednak warto zdecydować się na serię zabiegów. Świetnym pomysłem jest też zakup urządzenia do mikrodermabrazji. Wtedy w zaciszu domowym możemy sobie pozwolić na pielęgnacje rodem z salonu kosmetycznego.

Nawilżanie, nawilżanie i… nawilżanie

Cera trądzikowa potrzebuje stałego nawilżenia. Wiele z działań, które podejmujemy w celu zwalczenia stanów zapalnych, również przyjmowanie takich preparatów jak Royal Skin 500 może wywoływać przesuszenie i łuszczenie się skóry. Warto więc stosować maseczki nawilżające i odżywiające. Wybierajmy jednak takie, które nie zapychają porów i nie powodują przetłuszczania skóry, np. z alg morskich.

Royal Skin 500 – kompleksowe działanie na trądzik

Wszystkie regularnie przeprowadzane zabiegi kosmetyczne warto wesprzeć dobrym suplementem diety, a najlepszym, nie tylko moim zdaniem, ale i tego rankingu, jest Royal Skin 500. Zawiera wszystko, co skora potrzebuje do poradzenia sobie z trądzikiem, biotynę, kwas hialuronowy, kwas l-askorbinowy, cynk i kolagen. Możemy więc liczyć na kompleksową kurację i brak ryzyka ponownego pojawienia się pryszczy.

Royal Skin 500