Bez kategorii

Locacid opinia o kolejnym kremie z retinoidami.

kobieta z trądzikiem na twarzyTrądzik, pryszcze, wągry czy zaskórniki, to wyjątkowo nieestetyczna ozdoba skóry, której trzeba się jak najszybciej pozbyć. Pół biedy, jeśli takie zmiany wystąpią na dekolcie czy plecach, ale kiedy umiejscowią się na twarzy, to konieczne niekiedy staje się zastosowanie silnych środków, leków dostępnych jedynie na receptę. Sama w pewnym momencie swoich zmagań z trądzikiem znalazłam się w takiej kłopotliwej sytuacji, a dermatolog, do którego się udałam, przypisał mi krem Locacid.

Retinoidy – chyba nigdy się ich nie pozbędę.

O moich przygodach z retinoidami opowiadałam już w kilku wpisach, ale z racji ich dużej skuteczności, co jakiś czas jestem zmuszona je stosować, mimo skutków ubocznych, jakie to ze sobą niesie. Jestem wręcz na nie skazana przy silnym wysypie zmian trądzikowych, który występuje u mnie co najmniej kilka razy w roku. W takiej sytuacji muszę wspomóc działanie preparatów, które używam na co dzień, a ta syntetyczna pochodna witaminy A zazwyczaj pomaga.

Locacid – silny czynnik aktywny oznacza silne działanie.

Krem Locacid jest, jak już wspomniałam, przypisywany przez lekarza i tylko on powinien decydować o jego użyciu.maść Locacid Nie próbujcie zdobywać go na własną rękę, bo szybko może się okazać, że przyniesie więcej strat niż pożytku. Specjalista oceni czy Wasze pryszcze wymagają zastosowania tretinoiny, czy też wystarczą inne, słabsze leki. Tretinoina zawarta w kremie ma przede wszystkim działanie:

  • silnie złuszczające wierzchnią zrogowaciałą warstwę naskórka,
  • pobudzające tworzenie kolagenu w skórze,
  • poprawiające jej ukrwienie i nawilżenie,
  • reguluje i ogranicza nadmierne wydzielanie sebum,
  • przyspiesza gojenie się zmian trądzikowych.

Jest ono, jak widać kompleksowe, ale stosowanie maści i kremów zawierających ten składnik wiąże się z dosyć uciążliwymi skutkami ubocznymi. Oczywiście nie występują one u każdego, ale ja używając Locacid narzekałam na suchość skóry, powodującą bolesne zaczerwienia i łuszczenie się naskórka. Czasami te zmiany są tak dokuczliwe, że warto spróbować innych sposobów poradzenia sobie z trądzikiem, a pomóc z pewnością może Royal Skin 500.

Royal Skin 500 – opinie, jakie wystawiają mu zadowoleni pacjenci, są w pełni zasłużone.

Royal Skin 500Ja również zaliczam się do takich pacjentów, u których stosowanie tego suplementu dało rewelacyjne rezultaty. Jeszcze niedawno nie doceniałam dostarczania organizmowi witamin i innych składników odżywczych, koniecznych do poradzenia sobie z trądzikiem, jednak teraz widzę, jaki popełniałam błąd. Royal Skin 500 to całkiem nowe podejście do kwestii leczenia tej przypadłości, usuwające nie tylko widoczne skutki, ale przede wszystkim przyczyną tkwiącą w głębokich warstwach skóry. Te skuteczne tabletki kupuję prosto od producenta, a zamówienie składam na jego stronie internetowej, płacąc 139 złotych za miesiąc kuracji. Na jego wyjątkowo duża skuteczność ma wpływ skład, a znajduje się w nim:

  • cynk, dzięki któremu unikniemy przetłuszczania się skóry;
  • kwas hialuronowy, dbający o jej nawilżenie, chroniący przed utratą wilgoci i wygładzający widoczne zmarszczki;
  • witamina C, nieustannie dbająca o dobrą kondycję skóry i usuwająca wolne rodniki przyspieszające jej starzenie;
  • biotyna, podstawa odżywienia skóry i przeciwdziałania powstaniu na niej trądziku;
  • kolagen, a bez niego nie ma mowy o prawidłowym wykształceniu się komórek tworzących skórę.

Royal Skin 500Royal Skin 500 zajęło stałe miejsce na półce w mojej łazience, a dwie tabletki, które biorę codziennie rano, sprawiły, że już po kilku tygodniach moja twarz stała się wolna od dużej części pokrywających ja wyprysków. Ich ilość zmniejszyła się o dobre 60 procent, a teraz kiedy od rozpoczęcia kuracji minęło już pona pół roku, mogę powiedzieć, że pozbyłam się ich niemal w stu procentach. Nie boję się już nawet tych okresów zwiększonego wysypu, bo wiem, że mój organizm ma wszystko, co potrzeba, aby sobie z tym poradzić. Czy jeszcze kiedyś będą mi potrzebne kremy takie jak Locacid, nie wiem. Wiem jednak, że kupno Royal Skin 500 było dobrą decyzją i polecam go wszystkim, którzy mają problem z trądzikiem. Warto jak najszybciej złożyć zamówienie wykorzystując aktualne promocje oferowane przez producenta tego genialnego suplementu. Najlepiej kupić większą ilość opakowań, a taką samą ilość, jaką zamówicie, dostaniecie gratis i macie zapewnioną kompletną kurację bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.