Bez kategorii

Medi Acne Pointgel – opinie, cena, punktowe działanie

Opowiadałam Wam o mojej nieprzerwanej walce z trądzikiem? Tak, przez lata próbowałam wielu środków. Żele do mycia twarzy, maści wysuszające, herbatki ziołowe, toniki – wydawało mi się, że wypróbowałam już wszystko. Jednak niedawno natrafiłam na kurację punktową, a mianowicie Medi Acne Pointgel, który podobno działa natychmiast. No to kupiłam i zaczęłam stosować, a teraz chcę podzielić się z Wami rezultatami. kobieta z trądzikiem na twarzy

Medi Acne Pointgel – jak to działa?

Żel przeznaczony jest do stosowania punktowego i ma natychmiastowe działanie przeciwtrądzikowe. A przynajmniej tak pisze na opakowaniu. Wystarczy niewielką ilość żelu nałożyć na wypryski, a po krótkim czasie znikną, nie pozostawiając blizn. No dobrze, dlaczego jednak ten skuteczny produkt działa tylko „po fakcie”. Fajnie, że pryszcze nie pozostają na twarzy długo, jednak, skoro wciąż pojawiają się nowe, w jaki sposób może mi to pomóc?

Skład Medi Acne Pointgel

Medi Acne żel to połączenie kwasu salicylowego z 2% formułą H2O2, które ma działanie antybakteryjne. Taki skład pomaga w oczyszczeniu skóry, zanikaniu niedoskonałości oraz szybszej regeneracji skóry. W łagodnym stopniu powinien zapobiegać również rozwojowi trądziku.

Opinie o Medi Acne Pointgel

Jak wspomniałam wcześniej, u siebie zauważyłam szybkie efekty zanikania wyprysków, po zastosowaniu Medi Acne Pointgel. Niestety, rezultaty nie były takie wspaniałe, jeżeli chodzi o zahamowanie nawrotów. Przeglądając opinie na temat produktu, zauważyłam, że u większości osób się to potwierdza. A skoro Medi Acne żel pomaga załagodzić istniejące już pryszcze, jednak nie daje efektu zlikwidowania ich całkowicie, w jaki sposób mi to pomaga? Jak na środek, za nieco ponad 20 zł, być może tyle wystarczy, jednak ja wolę postawić na coś o dokładniejszym działaniu.

Czym jest Royal Skin 500?

Royal Skin 500Royal Skin 500 to tabletki na trądzik, charakteryzujące się naturalnym składem. Produkt pomaga między innymi:

  • skutecznie zwalczyć trądzik na stałe
  • pozbyć się blizn potrądzikowych
  • oczyścić organizm od wewnątrz
  • zahamować powstawanie nowych wyprysków

Tak zostało napisane na stronie producenta produktu i tak zadziałało u mnie. Jestem w trakcie pierwszej kuracji, a uzyskane efekty są świetne. Tabletki Royal Skin 500 są nieco droższe, niż standardowy środek punktowy, jednak działają na cały organizm, a cena nie jest wygórowana, ponieważ zapas trzymiesięczny możemy uzyskać nawet za 80 zł za opakowanie. Jeżeli tak jak ja, masz dosyć powracającego trądziku, odwiedź stronę producenta i zamów jeszcze dziś.