Bez kategorii

Mikrodermabrazja, diamentowe uderzenie w trądzik.

Kiedy patrzę na moje boje ze zmianami trądzikowymi, pojawiającymi się na twarzy i dekolcie, to zastanawiam, czy tak naprawdę jest kobieta, która nigdy nie miała z tym problemu. Wypryski, wągry, a nawet duże i często ropne pryszcze, pojawiają się w różnym wieku i tak naprawdę szczęście mają te, które spotka to jako nastolatki. U mnie trądzik zdarzył się trochę później, a leczenie go okazało się o wiele trudniejsze. Wypróbowałam przez ten czas wiele środków, preparatów, czy zabiegów, a jednym z nich, który chce Wam dzisiaj opisać, jest mikrodermabrazja.

Zabieg polecany na trądzik hormonalny.

Większość z nas z pewnością zna go, jako cieszący się coraz większą popularnością zabieg kosmetyczny, wygładzający skórę twarzy, ale nie wie, że może on być z powodzeniem stosowany do likwidacji trądziku. Najlepiej sprawdza się przy jego młodzieńczej odmianie, spowodowanej zaburzeniami gospodarki hormonalnej występującej w czasie okresu pokwitania. Nadmierne wydzielanie hormonów, przede wszystkim androgenów jest przyczyną nadmiernego łojotoku i zatykania porów skóry, czego efektem są właśnie pojawiające się na twarzy wyjątkowo nieestetyczne pryszcze.

Bezboleśnie i przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem wykonywanym w gabinetach kosmetycznych, polegającym na ścieraniu zewnętrznej warstwy naskórka przy użyciu specjalnych narzędzi. Decydując się na zabieg, możemy wybierać spośród dwóch jego rodzajów, zróżnicowanych ze względu na użyte narzędzia:

  • diamentowy, kiedy do usuwania naskórka używa się specjalnej głowicy pokrytej diamentem,
  • korundowy, inaczej nazywany burzą piaskową, z wykorzystaniem urządzenia wyrzucającego pod dużym ciśnieniem tzw. piasek organiczny.

Mikrodermabrazja nie jest zalecana przy rozległych, ropnych zmianach trądzikowych, stanach zapalnych skóry,Mikrodermabrazja skóry twarzy zmianach grzybicznych czy nowotworze skóry. Pierwsze efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu, a skóra jest wyraźnie czystsza i gładsza. Trzeba się jednak liczyć z efektami ubocznymi, utrzymującymi się niekiedy przez kilka godzin, takimi jak miejscowe zaczerwienienia i podrażnienia naskórka. Zabieg można stosować w celu oczyszczenia skóry z drobniejszych grudek i zaskórniaków, sprawdzi się też przy likwidacji mniejszych blizn potrądzikowych. Zawsze jednak jest to metoda inwazyjna, jeśli mamy więc chociaż jedno z przeciwwskazań lub jedną z innych odmian trądziku, to lepiej znaleźć inny sposób leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych i skutecznych suplementów diety.

Royal Skin 500 – opinie o nim sprawdziłam i potwierdzam jego skuteczność.

Royal Skin 500Wydawało mi się, że wśród wielu dostępnych suplementów, ciężko będzie znaleźć taki o kompleksowym działaniu, jednak tylko do momentu, zanim odkryłam Royal Skin 500. Opinie o nim sprawdziłam bardzo dokładnie i mówiąc szczerze, byłam wręcz zaskoczona, jak wysoko jest oceniany. Polecają go nie tylko specjaliści zajmujący się leczeniem trądziku, ale również liczni użytkownicy, którzy dzięki niemu pozbyli się szpecących pryszczy. Royal Skin 500 jest tak skuteczne dzięki swojemu składowi, który został oparty na sprawdzonych, wyłącznie naturalnych substancjach, a znajdziemy w nim między innymi:

  • cynk, odpowiedzialny za regulację wydzielania sebum,
  • biotynę, odżywiającą skórę i blokującą powstanie nowych zmian trądzikowych;
  • kolagen, wygładzający i ujędrniający skórę;
  • kwas hialuronowy, usuwający zmarszczki, nawilżający i pomagający utrzymać właściwy poziom wilgoci skóry;
  • kwas l – askorbinowy, dbający o zdrowie i kondycję skóry oraz wyrównujący jej koloryt.

Royal Skin 500Ich działanie i zdrowotny wpływ na skórę nie podlega dyskusji, a efekty stosowania Royal Skin 500 widać już po kilku tygodniach brania dwóch tabletek dziennie. Doskonałe odżywienie organizmu ułatwia poradzenie sobie z nawet najbardziej uciążliwymi zmianami trądzikowymi, które zmniejszają się błyskawicznie. Moja skóra stała się tak gładka, jak nigdy dotąd, odzyskując również swój naturalny, zdrowy odcień. Royal Skin 500 można kupić bezpośrednio na stronie jego producenta, a cena 139 złotych nie jest dużym wydatkiem dla każdej kobiety, która dzięki niemu może cieszyć się twarzą wolną od psujących dobry nastrój pryszczy.