Bez kategorii

Naturalne metody walki z trądzikiem

Doskonale wiem, że trądzik mocno obniża samoocenę i sprawia, że dosłownie nie ma się ochoty na wychodzenie z domu. Każde wyjście do sklepu czy na kawę z przyjaciółką wiąże się z koniecznością nałożenia drobiazgowego makijażu. Jeszcze do niedawna sama nie wyobrażałam sobie pokazania się publicznie bez korektora, podkładu i pudru na twarzy. Dlatego też warto się nie poddawać i walczyć z trądzikiem.

Skuteczną metodą jest z pewnością zażywanie Royal Skin 500. Od wewnątrz leczą one powody występowania trądziku i zapobiegają nawrotowi choroby. Warto jednak wspomóc działanie preparatu naturalnymi metodami. Podpowiem dzisiaj, które naturalne substancje pomagają w walce z trądzikiem, a których skuteczność jest mitem.

Olejek z drzewa herbacianego

Przyznam, że do olejku herbacianego byłam raczej nieprzyjaźnie nastawiona. Nie bardzo odpowiada mi jego zapach. Okazało się jednak, że przy regularnym stosowaniu przez miesiąc wraz z przyjmowaniem Royal Skin 500 skutecznie poradził on sobie z nowymi zmianami trądzikowymi, które jeszcze od czasu do czasu mi się zdarzają. Niestety olejek ma jedną poważną wadę – mocno podrażnia i odbarwia skórę. Można go stosować punktowo i raczej przy trądziku o niewielkim natężeniu.

Drożdże

Pewnie każda osoba, która ma już doświadczenie w walce z trądzikiem słyszała o piciu świeżych drożdży czy łykaniu tabletek drożdżowych. Moim zadaniem metoda ta nie skutkuje niczym innym, jak tylko niestrawnością. Zmiany trądzikowe z pewnością nie znikną.

Bratek polny

napar bratek polny
Picie naparu z bratka polnego jest jedną z mniej popularnych metod walki z cerą trądzikową. Ja zdecydowałam się na kupienie herbatki w sklepie zielarskim. Jeśli chodzi o skuteczność w walce z trądzikiem to z pewnością nie może się ona równać z Royal Skin 500. Być może przy lekkim trądziku można uzyskać lekkie zmniejszenie dolegliwości czy zmniejszenie przesuszenia skóry. W dodatku jest to sposób na wsparcie terapii jedynie dla wytrwałych, bo efekty widać dopiero po kilku miesiącach codziennego i to kilkukrotnego picia naparu.

Royal Skin 500 – stworzony do walki z trądzikiem

Można stosować kuracje ziołowe i czekać miesiącami na efekty, lecz lepiej szybciej poradzić sobie z praktycznie każdym rodzajem trądziku, używając do tego suplementu diety Royal Skin 500. Zajęcie przez nie pierwszego miejsca w rankingu tabletek na trądzik jest w pełni uzasadnione i dzięki nim pozbędziemy się wszystkich krost, pryszczy i zaskórników. Sprzyja temu skład pełen biotyny, kwasu hialuronowego, witaminy C, cynku oraz kolagenu. Cena tabletek również nie jest wygórowana, a kupimy je bezpośrednio od ich producenta w cenie 139 zł za 60 sztuk.

Royal Skin 500