Bez kategorii

Normatabs – jak podziałał na mnie?

Nie ma chyba osoby, która walczyłaby ze zmianami trądzikowymi i nie znała Normatabs. Ja sama usłyszałam o nim kiedy pomału opuszczała mnie nadzieja na piękną cerę. I trudno powiedzieć czy bardziej się rozczarowałam czy pozytywnie zdziwiła. Ale może po kolei.

Normatabs– skład, działanie i moja opinia

Po Normatabs sięgnęłam kiedy moja cera osiągnęła już poziom tragiczny. Niestety wypryski i to te ropne pokryły prawie całą moją twarz, dekolt i ramiona. Postanowiłam więc sięgnąć po coś, co ma bardzo dobre opinie w Internecie. I był to właśnie Normatabs.

Jest to jeden z nielicznych suplementów diety o działaniu przeciwtrądzikowym o tak bogatym składzie. Jest to bardzo naturalny skład, nie znajdziemy tutaj chemicznego leku na trądzik, co można uznać za duży plus. Problem tylko w tym, że do końca nie jestem pewna czy rzeczywiście te tabletki niwelują trądzik. Swoją opinię wydaje na podstawie miesięcznej kuracji, bo na tyle wystarcza opakowanie 30 tabletek. W początkowej fazie skóra nieco się polepszyła. Zauważyłam, że zmiany trądzikowe szybciej znikają, są jakby zasuszone, a do tego mam mniej zmian ropnych. Jednak moja radość nie trwała zbyt długo, bo po jakiś dwóch tygodniach mój organizm jakby przyzwyczaił się do Normatabs i efekty były już żadne.

Dużo lepsza alternatywa – Nonacne

Trudno być zadowolonym z preparatu, który daje tak krótkie i pozorne działanie jak Normatabs. Dlatego kontynuowałam swoje poszukiwania skutecznego sposobu na trądzik i w końcu trafiłam na Nonacne. To właśnie on okazał się strzałem w dziesiątkę. W żadnym innym suplemencie przeciwtrądzikowym nie znalazłam wielu ze składników Nonacne, np. czerwonej koniczyny. Nonacne kupiłam za pośrednictwem strony internetowej producenta, dzięki czemu wiedziałam, że kupuje oryginalny produkt. Wysyłka była szybka i bezproblemowa. Cena 1 opakowania to ok. 150 zł, ale w pakiecie jest taniej i wygodniej. Już po 30 dniach kuracji moja cera była lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na trądzik, to gorąco polecam Nonacne!