Bez kategorii

Pasta cynkowa – opinie, cena, działanie. Czy warto zwalczać nią trądzik?

Cześć. Chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć o paście cynkowej. Po tym, jak słyszałam o niej wiele dobrego, postanowiłam sprawdzić, czy zadziała na moje problemy skórne. Znajoma opowiedziała mi, że jej siostrze pomogła pozbyć się pryszczy. Jako że od lat zmagam się z trądzikiem, pomyślałam, że kupię jedno opakowanie i wypróbuję. Oto moja recenzja.

Pasta cynkowa – działanie

W założeniu pasta cynkowa ma działać na skórę ściągająco i oczyszczająco. W efekcie niedoskonałości powinny zniknąć. Wystarczy posmarować miejscowo na skórę i czekać na efekty. Tak też zrobiłam. Po jakimś czasie, gdy nie zauważyłam rezultatów, zadzwoniłam do koleżanki i zapytałam, jak długo jej siostra czekała na to, aby pryszcze zniknęły. Podobno po dwóch dniach widać było efekty.

trądzik na twarzy i szyi

Owszem, kilka wyprysków zbladło, jednak co z tego, skoro pojawiły się nowe. Okazało się, że działanie pasty cynkowej jest skuteczne tylko i wyłącznie w przypadku zwalczania zaistniałych wyprysków. Produkt nie likwiduje przyczyn powstawania trądziku, przez co wciąż pojawiają się nowe niedoskonałości.

Pasta cynkowa – skład

Pasta cynkowa to głównie tlenek cynku. Substancja ta wykorzystywana jest do łagodzenia stanów zapalnych skóry i wysuszania jej, w tym likwidacji trądziku. Środek nie zawiera jednak żadnych substancji pomocniczych, które zapobiegałyby powstawaniu kolejnych krost.

Nic dziwnego, że nie byłam zadowolona z efektów pasty cynkowej. Potrzebowałam czegoś, co zwalczy przyczynę od środka, a jednocześnie pomoże mi cieszyć się ładną, gładką skórą, zamiast bladą i wysuszoną.

kobieta wyciska pryszcze

Pasta cynkowa – opinie

Opinie o paście cynkowej nie są zbyt pozytywne. Specjaliści potwierdzają, że produkt można stosować pomocniczo w walce z trądzikiem, nie powinien jednak być używany jako środek główny. Jeżeli chcemy skutecznie pozbyć się niedoskonałości i zapobiec ich nawrotom, warto postawić na coś o głębszym działaniu.

Pasta cynkowa – cena

Na szczęście nie wydałam na to zbyt wiele, ponieważ pasta cynkowa jest śmiesznie tania. Kupimy ją w każdej aptece, a cena jednego opakowania wynosi zaledwie ok. 3 zł. Niestety jest to środek, który w trądziku może pomóc tylko przy stosowaniu z innymi lekami, być może u osób, które cierpią na lekką odmianę trądziku, tak jak siostra mojej koleżanki. W moim przypadku to nie pomogło.

Ostatnio jednak natrafiłam na ciekawy artykuł na temat tabletek na trądzik Royal Skin 500. Ktoś polecał ten produkt, twierdząc, że pomaga w każdej postaci trądziku. Jedno opakowanie kosztowało znacznie więcej niż pasta cynkowa, jednak czego się nie robi dla efektów. Właśnie zamówiłam zapas na miesiąc, dam Wam znać, czy to był dobry wybór.

Aktualizacja:

Pozbądź się trądziku z Royal Skin 500!

Royal Skin 500 opakowanie

Jak możecie zauważyć po śródtytule, jestem bardzo zadowolona z działania Royal Skin 500. Zaskoczyło mnie nie tylko to, jak szybko pojawiły się efekty (już po dwóch dniach moja skóra była gładsza i jaśniejsza), ale również ciekawy skład. W jednej tabletce znajdziemy takie produkty jak:

  • kwas hialuronowy
  • biotyna
  • kolagen typu morskiego
  • cynk
  • witamina C

Każda substancja, znajdująca się w składzie Royal Skin 500 jest pochodzenia naturalnego. Jednak producent tabletek na trądzik poszedł o krok dalej. Nie tylko skorzystał z samych dóbr natury, ale wybrał te, które działają najskuteczniej. Royal Skin 500oczyszcza organizm od środka, gwarantując likwidację pryszczy i zapobiegając powstawaniu nowych, niezależnie od przyczyn trądziku. Sprawdziłam opinie o tym suplemencie i dowiedziałam się, że aktualnie jest on uważany za najlepszy produkt na trądzik, dostępny na polskim rynku.

Royal Skin 500 sklep i cena

Zastanawiacie się, gdzie kupić Royal Skin 500 i ile to kosztuje? Zamawianie jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę producenta i wybrać odpowiedni zestaw. Jedno opakowanie z zapasem miesięcznym nie jest tanie, kosztuje 139 zł, ale naprawdę się opłaca. Jeżeli zdecydujecie się zakupić więcej opakowań za pierwszym razem, możecie liczyć na ciekawe rabaty. Poza tym słyszałam, że stali klienci również mogą liczyć na zniżki.

Royal Skin 500

Chcecie pozbyć się trądziku na stałe? Marzycie o czystej, pięknej skórze przez cały czas? Wybierzcie Royal Skin 500, opinie konsumentów nie kłamią, a ja daje tym tabletkom ocenę 10/10!