Bez kategorii

Royal Skin 500 – błyskawicznie poradzi sobie z każdym rodzajem trądziku

Royal Skin 500

Istnieje wiele chorób skóry obok których nie da się przejść obojętnie, lecz jedną z najgorszych, występujących w różnych odmianach, jest niewątpliwie trądzik. Nikt przecież nie lubi mieć na twarzy pryszczy, zaskórników, krost czy innych tego typu wątpliwych ozdób, świadczących ponadto o rozwijających się stanach zapalnych. Jego leczenie jest zazwyczaj trudne i długotrwałe, wymagające zastosowania odpowiednio skutecznych środków, które muszą jednocześnie być bezpieczne w użyciu i nie powodować żadnych skutków ubocznych. Czasami niestety konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa, lecz w wielu przypadkach doskonale sprawdzają się naturalne preparaty, takie jak Royal Skin 500.

Trądzik – z jakimi odmianami tej choroby najczęściej możemy mieć do czynienia

kobieta z trądzikiem na twarzy

Jeszcze do niedawna trądzik był uważany za chorobę spotykającą zazwyczaj ludzi młodych, w okresie dojrzewania, kiedy szalejąca w ich organizmach burza hormonów objawia się między innymi w postaci pryszczy na twarzy, dekolcie czy plecach. Można zaryzykować stwierdzenie, że zetknął się z tym prawie każdy z nas, a wielu na twarzy pozostały często nieusuwalne zmiany w postaci blizn potrądzikowych. Dlatego, gdy tylko zauważymy początki trądziku, trzeba natychmiast na to zareagować, bo nie jest to jednolite schorzenie i występuje w licznych odmianach, różniących się od siebie przebiegiem czy charakterystycznymi dla siebie objawami. Najczęściej jest to po prostu trądzik młodzieńczy, spowodowany przez nadmierne wydzielanie sebum, czyli łoju, a zatkane pory skóry szybko przekształcają się w duże pryszcze. Dla młodego człowieka jest to prawdziwy koszmar, wpływający negatywnie na jego samopoczucie psychiczne, samoocenę, mogący stać się przyczyną rosnącego stresu, a nawet depresji. Zanim jednak sięgniemy po Royal Skin 500, warto poznać inne często spotykane rodzaje trądziku, takie jak:

Trądzik różowaty (acne rosacea)

Jedna z najgorszych odmian i jednocześnie najtrudniejsza do całkowitego wyleczenia, będąca chorobą przewlekłą obejmującą zazwyczaj skórę twarzy. Spotyka wyłącznie osoby dorosłe, najczęściej powyżej 40 roku życia, głównie kobiety o jasnej karnacji. Przyczyny powstania trądziku różowatego nie są do końca rozpoznane, jest przede wszystkim powodowany przez czynniki genetyczne, skłonności do niego dziedziczymy po starszym pokoleniu rodziny. Wśród innych częstych przyczyn go powodujących wymienia się również:

 • czynniki pokarmowe, czyli spożywanie zbyt ostro przyprawionych potraw, a jego objawy nasila także alkohol;
 • zakażenia skóry powstałe w wyniku działania określonych grup bakterii albo grzybów;
 • stres i inne czynniki psychogenne, może to być nawet nieleczona, przewlekła bezsenność;
 • czynniki atmosferyczne, wilgoć, gwałtowne zmiany temperatur albo zbytnia ekspozycja skóry na słońce;
 • stosowanie niektórych leków np. do regulacji poziomu cholesterolu.

Trądzik różowaty ma początkową postać zaczerwienienia pojawiającego się na twarzy, które z czasem przechodzi w zlewające się ze sobą krosty i narastający w tym miejscu obrzęk. Najgorsze stadium to powstanie guzów, zmian naciekowych, narośli mogących prowadzić nawet do całkowitego zniekształcenia rysów twarzy.

Trądzik bliznowcowy (acne keloidea)

Kolejna odmiana choroby, nazywana także trądzikiem bliznowatym, niemająca jednoznacznie zdiagnozowanych przyczyn, ale często wynikająca z powikłań trądziku młodzieńczego. W okresie dojrzewania obserwujemy zwiększoną aktywność gruczołów łojowych, co prowadzi do zatykania ujścia porów skóry i właśnie w tym miejscu dochodzi do jej rogowacenia. Jednocześnie rozwija się stan zapalny, często o charakterze ropnym, a powstające krosty i grudki stopniowo przekształcają się w blaszki bliznowate, stąd nazwa tej odmiany trądziku. Takie blizny potrądzikowe mogą łączyć się ze sobą tworząc większe skupiska, nieestetyczne grubiejące narośle oraz wypełnione ropą, zaognione pryszcze. Sprzyja temu nadmierne pocenie się, ponownie używanie niektórych leków oraz używanie kosmetyków niedobranych do rodzaju skóry, powodujących jej podrażnienia i reakcje alergiczne.

Trądzik piorunujący (acne fulminans – AF)

Będący zaostrzoną odmianą tej przewlekłej choroby, na którą w większości przypadków zapadają młodzi chłopcy w okresie dojrzewania. Uważa się go za ostrą postać trądziku zwykłego, o znacznym nasileniu objawów, odczuwalnych również jako dolegliwości bólowe układu kostno-stawowego. Jego najczęściej przedstawianą przyczyną jest zakażenie bakteriami z rodziny Propionibacterium acnes, czynniki genetyczne oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu spotykane właśnie w okresie pokwitania. Choroba rozwija się w sposób nagły, trudny do opanowania, objawiając się licznymi zmianami skórnymi obejmującymi twarz, dekolt, szyję i plecy. Pojawiającym się ropnym pryszczom zawsze towarzyszy silny stan zapalny, mogą także mieć charakter martwiczy, a niewłaściwie leczone zawsze pozostawiają trwałe blizny. Oprócz objawów skórnych chory odczuwa silne bóle w stawach, pojawia się też ich obrzęk, zanik mięśni, wysoka gorączka i spadek masy ciała spowodowany brakiem apetytu.

POZBĘDĘ SIĘ TRĄDZIKU Z ROYAL SKIN 500

Leczenie trądziku metodami farmakologicznymi z użyciem silnych, lecz jednocześnie szkodliwych antybiotyków

Oczywiście to nie wszystkie odmiany trądziku, z jakimi możemy się zetknąć, wymieniliśmy tylko trzy spośród najgroźniejszych i najtrudniejszych do leczenia. Istnieje wiele, mniej lub bardziej skutecznych, metod pozbycia się tej uciążliwej choroby, zarówno typowo farmakologiczne, jak i naturalne. Pierwsze to leki, jakie przypisuje nam lekarz dermatolog po zdiagnozowaniu rodzaju trądziku, na który chorujemy, najczęściej silne antybiotyki w postaci tabletek lub maści nakładanych bezpośrednio na zaatakowaną pryszczami skórę. Są to np. tetracykliny, które można stosować w leczeniu wielu odmian trądziku, podobnie działa izotretynoina czy kwas azelainowy, ale stosując je musimy liczyć się z wystąpienie wielu skutków ubocznych.

Najczęściej występujące działanie niepożądane antybiotyków używanych w leczeniu trądziku:

 • zaburzenia ze strony układu pokarmowego, od zwykłych mdłości czy niestrawności, aż po silne i trudne do zatrzymania biegunki, wymioty albo bolesne zaparcia, często wymagające interwencji lekarza i zaaplikowania kolejnych leków;
 • stany zapalne skóry, jej podrażnienia, obrzęki, pojawiający się rumień, obrzęki, wysypki, swędzenie i złuszczanie naskórka, spotykane najczęściej w przypadku, kiedy antybiotyk ma postać maści lub żelu do stosowania miejscowego;
 • zawroty głowy, migrenowe bóle głowy, zaburzenia widzenia;
 • brak apetytu;
 • zaburzenia pracy nerek i całego układu moczowego z jednoczesnym podwyższeniem poziomu mocznika oraz kreatyniny we krwi;
 • nadciśnienie tętnicze i wysokie ciśnienie wewnątrzczaszkowe, mogące zagrażać nawet naszemu życiu;
 • zagrożenie dla płodu i zdrowia już urodzonego dziecka, dlatego tego typu leków nie mogą brać kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Leczenie trądziku za pomocą ziół i innych roślin o działaniu leczniczym całkowicie bezpiecznych w użyciu

Tych negatywnych skutków brania antybiotyków na trądzik jest dużo więcej, dlatego lepiej zdecydować się na naturalną kurację ziołową, może trwającą nieco dłużej, lecz tak samo efektywną. Skuteczności medycyny naturalnej, a zwłaszcza jednej z jej odmian, czyli ziołolecznictwa, nie da się podważyć i warto z niej korzystać także w celu pozbycia się pryszczy, krost i innych wyprysków. Używanie ziół pozwala dostarczyć organizmowi wszystkie substancje odżywcze, mające wpływ również na stan zdrowia skóry, zapobiegające pojawianiu się na niej zmian o charakterze trądzikowym. Nie zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować je w diecie na trądzik, a niezbędne są między innymi:

 • witamina A, nazywana też retinolem;
 • witaminy z grupy B, B1 (ryboflawina), B3 (niacyna), B5 (kwas pantotenowy), B6 (pirydoksyna);
 • witamina C, czyli kwas askorbinowy;
 • witamina D;
 • witamina F, szczególnie polecana przy leczeniu trądziku;
 • minerały, spośród których najważniejsze to cynk, selen, żelazo i wapń;
 • kwasy tłuszczowe Omega – 3;
 • flawonoidy, garbniki, saponiny i nawilżające skórę składniki śluzowe.

Royal Skin 500 – skuteczne w działaniu tabletki eliminujące prawie wszystkie przyczyny powstania trądziku

Royal Skin 500 tabletki

Producent Royal Skin 500 także docenił to, co daje nam natura i nie umieścił w składzie swojego suplementu żadnych sztucznych i szkodliwych substancji, których użycie wiązałoby się z ryzykiem wystąpienia opisanych powyżej skutków ubocznych. Bezpieczeństwo połączone z najwyższą skutecznością do dla niego absolutny priorytet, a takie podejście z miejsca zyskało uznanie również specjalistów od leczenia trądziku. Suplement sprawdza się doskonale w leczeniu wielu jego odmian, a jeśli kurację rozpoczniemy po zauważeniu pierwszych objawów, to możemy liczyć na całkowite wyleczenie i brak nawrotu choroby. Nie da się ukryć, że większość popularnych preparatów przeciwtrądzikowych ma postać mało praktycznych kremów, żeli albo maści o zastosowaniu powierzchniowym. Po nałożeniu ich na skórę, w miejscu występowania pryszczy czy krost, trzeba czekać aż do pełnego wchłonięcia substancji aktywnych, co nie zawsze jest możliwe. Czasami wystarczy tylko źle oczyszczony, tłusty naskórek aby nie wchłonęły się do końca i nie dotarły do głębokich warstw skóry. To właśnie tam, a nie na powierzchni tkwi przyczyna choroby, którą lepiej leczyć od wewnątrz organizmu, używając do tego tabletek Royal Skin 500, docierających bezpośrednio do miejsca występowania problemów z trądzikiem. Ich stosowanie, dzięki zawartości wielu cennych składników odżywczych, ma pozytywny wpływ na cały organizm, polepszenie naszego ogólnego stanu zdrowia.

POZBĘDĘ SIĘ TRĄDZIKU Z ROYAL SKIN 500

Royal Skin 500 – jakie najważniejsze substancje aktywne znajdziemy w jego składzie

Działanie każdego preparatu mającego wspomagać leczenie trądziku, także Royal Skin 500, opiera się na właściwym doborze tworzących go składników, substancji łączących w sobie najwyższą skuteczność z brakiem najmniejszych nawet skutków ubocznych. Pozornie może wydawać się to niemożliwe, jednakże producent skorzystał w tym przypadku ze składników, których właściwości lecznicze są znane od dawna i potwierdzone wieloma profesjonalnymi badaniami. Postać łatwo rozpuszczalnych tabletek sprawia, że są szybko wchłaniane, a w każdej znajdziemy następujące składniki:

1. Biotyna, czyli witamina B7

Jej inna, także niekiedy stosowana nazwa to witamina H, ale bardziej znamy ją jako „witaminę młodości”, na co w pełni zasłużyła swoimi licznymi właściwościami leczniczymi. To właśnie z ich powodu znajduje powszechne zastosowanie w medycynie oraz kosmetyce, doskonale wpływając na zdrowie i wygląd skóry. Witamina H pełni jeszcze jedną funkcję, odżywia komórki skóry, wzmacniając je i chroniąc w ten sposób przed możliwymi uszkodzeniami. Można ją uznać za niezbędną do funkcjonowania całego organizmu, a jej ewentualne braki objawiają się:

 • problemami ze skórą, jej łuszczeniem, skłonnością do podrażnień i stanów zapalnych;
 • pojawiającym się trądzikiem, co jest związane ze zbyt dużą ilością wydzielanego sebum, w którego regulacji pomaga właśnie biotyna, skutecznie zapobiegając zapychaniu porów i powstawaniu wyprysków;
 • osłabioną i kruchą płytką paznokci oraz wypadaniem włosów, których jest ważnym materiałem budulcowym;
 • zaburzeniami wchłaniania innych substancji odżywczych, przede wszystkim witaminy i minerałów.

2. Kolagen, naturalny budulec skóry

Kolejny materiał budulcowy wielu tkanek naszego organizmu, w tym i skóry. W Royal Skin 500 zastosowano jego najlepszą, morską odmianę, praktycznie taką samą jak ludzka, uzupełniającą powstałe braki, a warto wiedzieć, że produkcja kolagenu maleje wraz z wiekiem. Jest to białko zbudowane z tworzących długie łańcuchy aminokwasów, a jego niedobory natychmiast odbijają się niekorzystnie na wyglądzie skóry tracącej swoją elastyczność, na której pojawia się nie tylko trądzik, ale również zmarszczki oraz cellulit. Widać to także we włosach, a ich łamliwość i kruchość wywołana zniszczoną strukturą kończy się niestety zwiększonym wypadaniem włosów, nawet całkowitym wyłysieniem. Kolagen dostarczany wraz z tym suplementem przywraca skórze jędrność, prawidłowe napięcie, a zwiększając elastyczność naczyń krwionośnych dba o jej właściwe ukrwienie i natlenienie. Powstrzymuje również naturalne procesy starzenia i odpowiednia jego suplementacja pozwala uniknąć bardziej inwazyjnych metod usuwających powstałe niedoskonałości.

3. Kwas hialuronowy, wygładzający wszystkie nierówności

Jedno z najlepszych odkryć w dziedzinie przeciwdziałania nie tylko trądzikowi, ale i prawie wszystkim następstwom procesów starzenia się skóry, zmarszczkom czy utracie elastyczności. Kwas hialuronowy także jest naturalnie produkowany przez ludzki organizm i znajduje się między innymi w ciele szklistym oka, mazi stawowej, niektórych płynach ustrojowych i oczywiście w skórze. Jego głównym zadaniem jest dbałość o jej prawidłowe nawilżenie, wynikające ze zdolności wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu zapobiega przesuszaniu się naskórka i głębszych warstw skóry. Podobnie, jak w przypadku kolagenu, nasze zdolności wytwórcze maleją z wiekiem, dlatego musi być uzupełniany w postaci suplementów diety, takich jak Royal Skin 500. Kwas hialuronowy nie tylko nawilża skórę, zabezpiecza ją również przed ponowną utratą wilgoci tworząc na jej powierzchni barierę ochronną, sprzyjając jednocześnie narastaniu nowych komórek.

4. Kwas l-askorbinowy, odmiana witaminy C

Niestety nasz organizm nie jest w stanie jej samodzielnie wyprodukować, dlatego dla zachowania zdrowia nie tylko skóry powinno się ją dostarczać ze źródeł zewnętrznych. Jest to lewoskrętna odmiana popularnej witaminy C, różniąca się od niej nieco inną budową chemiczną, przeciwutleniacz pomagający usunąć z organizmu wolne rodniki. Dzięki temu skutecznie przeciwdziała nie tylko procesom starzenia, lecz zmniejsza jednocześnie ryzyko rozwoju nowotworów, w tym i rakowi skóry. Jej regularne stosowanie wygładza istniejące zmarszczki i przywraca jędrność oraz naturalny, głęboki koloryt. Korzystnie wpływa też na zwiększoną syntezę kolagenu, którego właściwości opisaliśmy powyżej, pomaga walczyć z trądzikiem, zwłaszcza jego różowatą i pospolitą odmianę, zapobiega pękaniu drobnych naczynek i powstaniu pajączków, rozjaśnia ewentualne przebarwienia skóry.

5. Cynk, pierwiastek najważniejszy dla zachowani zdrowia skóry

O cynku można śmiało powiedzieć, że bez niego niemożliwe jest zachowanie pełni zdrowia skóry, także dzięki powstrzymywaniu destrukcyjnego oddziaływania wolnych rodników, jest bowiem skutecznym antyoksydantem. Inne korzyści z jego regularnej suplementacji, jakie odczuje nasza skóra, to wygładzenie zmarszczek, regulacja wydzielania sebum, zapobiegająca nie tylko trądzikowi, ale i równie groźnemu łojotokowemu zapaleniu skóry. Warto go także docenić za właściwości przeciwzapalne, przyspieszające gojenie się pryszczy, nawet tych ropnych i innych, równie bolesnych podrażnień.

Royal Skin 500 – sposób użycia, efekty, jakie daje jego regularne stosowanie

Tabletkom na trądzik mającym tak dobrany skład, można od razu zaufać, szybko poradzą sobie praktycznie z każdą odmianą nękającego nas trądziku. Zalecane przez producenta dawkowanie Royal Skin 500 to tylko 2 tabletki dziennie, a pierwsze rezultaty ich użycia zauważmy po około 4 tygodniach. Przede wszystkim znacznie zmniejszy się ilość wyprysków, zwłaszcza tych najbardziej widocznych na twarzy, odczujemy także pozytywne efekty regulacji poziomu sebum. Skóra będzie mniej przetłuszczona, ale jednocześnie nieprzesuszona, doskonale nawilżona, jędrna i o wygładzonych zmarszczkach. Takie działanie suplementu potwierdzają osoby, które dzięki niemu mogą cieszyć się gładką twarzą, pozbawioną wreszcie trądziku, a nawet widocznych wcześniej blizn potrądzikowych. Podobnego zdania są specjaliści od chorób skóry, chętnie rekomendujący Royal Skin 500 swoim pacjentom.

Royal Skin 500 – gdzie i za ile można go kupić

Jeśli przekonaliśmy Was o skuteczności kuracji przeciwtrądzikowej prowadzonej z użyciem Royal Skin 500, to nadszedł czas, aby go kupić i samemu przekonać się, jak działa. Jego sprzedażą zajmuje się producent, dając nam dzięki temu gwarancję otrzymania oryginalnych tabletek w najlepszej i zazwyczaj promocyjnej cenie. Jest dostępny w kilku pakietach, różniących się od siebie ilością opakowań i oczywiście kosztami zakupu, a aktualnie do wyboru mamy:

 • program Start, czyli 1 opakowanie, 60 tabletek za 139 zł;
 • program Polecany, 2 opakowania plus 1 gratis, razem 180 tabletek w cenie 243 zł;
 • program Maksymalny Efekt, aż 6 opakowań, łącznie 360 tabletek, za które zapłacimy 355 zł.

Decydując się obecnie na dwa ostatnie programy, nie zapłacimy za przesyłkę, a realizacja zamówienia następuje w ciągu 1 – 2 dni roboczych od jego złożenia. Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie producenta, albo zadzwonić pod podany tam numer telefonu. Do wyboru jest również kilka form płatności, przelewem, systemem PayPal, kartą kredytową lub gotówką przy odbiorze, lecz tylko na terenie Polski, chociaż możliwa jest wysyłka Royal Skin 500 za granicę. Realizacją zamówienia zajmuje się poczta, firma kurierska albo dostarczane jest do paczkomatu, ale zawsze w dyskretnym i nierzucającym się w oczy opakowaniu.

Royal Skin 500 opakowanie

KUP TERAZ ROYAL SKIN 500