Bez kategorii

Trądzik młodzieńczy mija – czy aby na pewno?

Jak większość osób, pierwsze swoje problemy z cerą zauważyłam w wieku młodzieńczym. Statystyki pokazują, że duża część młodzieży, bez względu na płeć, boryka się z tzw. trądzikiem młodzieńczym. I mnie ten problem nie ominął. Mimo, że jest to tak powszechny kłopot, wokół tego tematu narosło wiele mitów. Jednym z nich jest to, że trądzik młodzieńczy minie sam. Jestem najlepszym przykładem na to, że nieleczony niestety nie mija. Zmienia natomiast postać – przekształca się w trądzik dorosły. Trudniejszy do wyleczenia i często związany z powstawaniem szpecących blizn potrądzikowych.

Przejdzie Ci, to normalne, nie marudź…

Skoro odwiedzasz mojego bloga to z pewnością nie raz jako młody człowiek słyszałeś wymienione powyżej stwierdzenia. Ja niestety też. Bagatelizowanie trądziku młodzieżowego to prosta droga do poważnych problemów ze skórą. Oczywiście – wystąpienie trądziku młodzieńczego nie jest niczym niezwykłym. Wiąże się bowiem z burzą hormonalną i naturalnym przetłuszczaniem się cery. Jednakże to, że jest to naturalne, nie oznacza, że nie należy skorzystać z pomocy lekarza dermatologa. Pamiętaj, że im szybciej rozpoczniesz leczenie trądziku i nauczysz się właściwie dbać o swoją problematyczną cerę, tym szybciej odzyskasz piękną i zdrową skórę. Nie jesteś skazany na życie z trądzikiem!

Nic nie pomaga? Jest na to rada, Royal Skin 500

Royal Skin 500Sama doskonale wiem, że wizyta u dermatologa może nie rozwiązać problemów. Najsilniejsze antybiotyki na trądzik mają długą listę efektów ubocznych i często nie przynoszą takiej poprawy, na jaką liczymy. Terapie dermatologiczne to często prawdziwa droga przez mękę. Trwa długo, efekty są mizerne, a Ty tracisz resztki nadziei na nieskazitelną cerę. Osobiście mogę polecić tabletki Royal Skin 500. Jako jedyny skutecznie i trwale wyleczył u mnie bardzo zaawansowany trądzik dorosły, będący powikłaniem po trądziku młodzieńczym. Przy jego stosowaniu nie zauważyłam uciążliwych skutków ubocznych, a pierwsze efekty były widoczne już kilkanaście dni po rozpoczęciu kuracji. Dzieje się tak dzięki perfekcyjnemu składowi Royal Skin 500, w którym znajdziemy:

  • biotynę;
  • cynk;
  • witaminę C;
  • kwas hialuronowy;
  • kolagen typu morskiego.