Bez kategorii

Visaxinum – czy to naprawdę działa?

Jak wiecie, mogę się poszczycić bogatą historią wypróbowanych preparatów na trądzik. Visaxinum jest jednym z nich. Jest to coraz popularniejszy, zwłaszcza wśród młodzieży suplement diety, który ma od wewnątrz poradzić sobie z trądzikiem. I tak naprawdę, robi to tylko z założenia. Ale po kolei…

Co kryją tabletki?

Visaxinum kupić można praktycznie w każdej aptece. Sprzedawany jest bez recepty, a jego cena to ok. 20 zł za 30 tabletek. W ulotce przeczytać można, że jest to bardzo skuteczny suplement diety dla osób z cerą trądzikową. Zachęcająco brzmi informacja, że w jego składzie znajdziemy prawie wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego. Nieco mniej przyjaźnie prezentuje się informacja o laktozie i siarczanach. W składzie nie znajdziemy za to, żadnej substancji leczniczej.

Czy to naprawdę działa?

Stosowałam Visaxinum przez miesiąc bo na tyle wystarcza jedno opakowanie. I niestety nie mogę powiedzieć, że jest to rozwiązanie problemu trądziku. Zmiany skórne nieco się zmniejszyły, rzadziej pojawiały się zmiany ropne. Nie jest to jednak działanie, które potwierdzałoby zapewnienia producenta o wyleczeniu za trądziku.

SONY DSC

Jeśli nie to, to co?

O wiele skuteczniejszym produktem doustnym na trądzik jest Nonacne. Już po kilkunastu dniach kuracji widać znaczącą różnicę. U mnie dogłębne wyleczenie trądziku nastąpiło po jakimś miesiącu kuracji. I co najważniejsze – po odstawieniu tabletek nie następuje nawrót wyprysków. To jedyny produkt przeciwtrądzikowy, który był w stanie poradzić sobie z moimi problemami. Muszę także zauważyć, że podczas kuracji nie odczuwałam żadnych nieprzyjemności – skóra nie była przesuszona, podrażniona, nie wystąpiło zaostrzenie w pierwszej fazie leczenia. Co ciekawe, mój żołądek także doskonale poradził sobie z trawieniem Nonacne. Przy Visaxinum pojawiło się uczucie „zalegania”. Jeśli i Ty chcesz się pozbyć trądziku raz na zawsze to nie sięgaj po półśrodki, takie jak Visaxinum! Kup Nonacne. Dostępny jest na stronie internetowej producenta z szybką wysyłką. Gdybym wiedziała o nim wcześniej, zaoszczędziłabym sporo czasu, pieniędzy i nerwów.