Bez kategorii

Witaminy na trądzik opinie i skuteczne działanie.

Odpowiednio dobrane witaminy mają wręcz zbawienny wpływ na nasze zdrowie, w tym również na stan skóry, wspomagając leczenie wszystkich odmian trądziku. Poradzenie sobie z tym schorzeniem jest niezwykle trudne, szczególnie kiedy pryszcze pojawią się tak jak u mnie, po 20 roku życia.

Witaminy najważniejsze dla zdrowej skóry.

witaminy w buteleczkach rysunekWiększość witamin, zawartych w diecie czy popularnych suplementach skutecznie zapobiega procesowi starzenia się skóry, głównie dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym. Najważniejsza dla cery jest z pewnością witamina A, inaczej nazywana retinolem, powszechnie stosowana nie tylko w medycynie, ale również w produkcji kosmetyków. Można ją dostarczać na wiele różnych sposobów, ale najlepiej, aby wspomagała organizm od wewnątrz, a jej niedobór jest jedną z najczęstszych przyczyn rozwoju trądziku pospolitego. Witamina A może działać na wiele różnych sposobów:

  • stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, zapobiega też wiotczeniu skóry oraz zmarszczkom.
  • skutecznie niszczy wolne rodniki,
  • ma także działanie przeciwzapalne, pomagając łagodzić podrażnienia i leczyć wszelkie zmiany trądzikowe,
  • zmniejsza nadmiar sebum blokującego pory skóry, co często jest przyczyną jej stanu zapalnego,
  • korzystnie normalizuje proces rogowacenia naskórka, zamykający ujście gruczołów łojowych.

Równie ważne są witaminy z grupy B, o wszechstronnym działaniu, regulującym szereg ważnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Są to między innymi:

  • witamina B2, pomagająca zwalczać nadmierny łojotok, wpływająca też na ogólną kondycję skóry,
  • witamina B6, wspomagająca leczenie łojotokowego zapalenia skóry, częstej przyczyny trądziku,
  • witamina B7, niezbędna do prawidłowej przemiany dwutlenku węgla, dzięki której możemy cieszyć się zdrową i gładką skórą.

Oczywiście nie możemy też zapomnieć o witaminie E oraz C. Ta pierwsza pomaga regulować poziom wspomnianego retinolu, a połączeniu z selenem zwalcza większość niebezpiecznych bakterii chorobotwórczych, z kolei witamina C, ma potwierdzone właściwości odczulające i odtruwające.

Royal Skin 500– kompleksowe dostarczenie wszystkich witamin, efekt – cera bez trądziku.

Royal Skin 500Dostarczanie organizmowi każdej witaminy z osobna jest niezwykle kłopotliwe, dlatego lepiej robić to stosując najlepszy suplement diety z rankingu tabletek na trądzik, jakim niewątpliwie jest Royal Skin 500. Opinie na jego temat nie pozostawiają nawet cienia wątpliwości, co do jego skutecznego działania. Używam go regularnie już od kilku miesięcy, a ilość pryszczy i wągrów na mojej twarzy zmniejszyła się o ponad 90 procent. Cera stała się doskonale odżywiona, odzyskała swój naturalny kolor i nie ma już skłonności do przesuszania. Co ciekawe, Royal Skin 500 poradziło sobie też z większością blizn pozostawionych przez trądzik, a o stanach zapalnych i zaczerwienieniach już zapomniałam. Na tak wysoką skuteczność ma z pewnością wpływ unikalny skład tabletek, a zwłaszcza biotyna, kolagen morski, kwas hialuronowy, witamina C, a proces leczenia trądziku wspomaga też cenny minerał, cynk. Royal Skin 500 kupuję bezpośrednio od jego producenta, płacąc 139 złotych za 60 kapsułek. Jest to kompletna miesięczna kuracja, która już daje w pełni zadowalające efekty i gwarantuję, że podobnie jak ja, będziecie chciały ją kontynuować.